Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3428
Stary 05.09.2022, 10:38
Po zakupie bazy zeszłoby nam z kosztów prawie milion zł rocznie za jej wynajem. Bazę ma się cały rok, nie tylko w zimie, gdy wydatki związane z ogrzewaniem, przez obecne ceny, są olbrzymie.
Odpowiedz cytując