Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.09.2022, 10:20
Z tymi Myślenicami to też ciekawa sprawa.. prezes Wisly narzeka na katastrofalne koszty utrzymania tej bazy, i mówi, że wolą wyjechać gdzieś na zgrupowanie, niż zostać w Myślenicach, bo taniej wyjdzie, a po czym dodaje, że chcieliby, żeby Wisła została właścicielem tej bazy w Myślenicach (to mniej więcej tak, jakby Wisła miała zostać operatorem stadionu Wisły, co byłoby dla Wisły samobójstwem, skoro drugie najbogatsze miasto w Polsce - Kraków - nie potrafi sobie poradzić z tym stadionem).
Odpowiedz cytując