sandomingo napisał(a):

|
700 k nadwyżki piszesz. To nawet na gaz w Myślenicach nie starczy.
|
Znam speca z forum, który załatwi tonę węgla za 1400. Teraz tylko kwestia jak to rozegrać. Myśle, że wystarczy wstawić kilka kóz do głównych pomieszczeń i lecimy z tematem.