Jagul napisał(a):

|
TJ mówił, że jeśli chodzi o finanse to założyli średnią frekwencje na sezon na poziomie 9-10k.
|
Właśnie wiem że coś było założone, ale czy to było 20% mniej czy 10k
Tak czy siak, średnia mamy 15k, 5 spotkań rozegranych , czyli +/- jakieś 700k PLN więcej w budżecie niż zakładaliśmy przy średniej cenie biletu 28 zł (nie wiem czy tyle jest, to strzał).