Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3422
Stary 05.09.2022, 10:08
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Te 17k w piątek z Puszczą wlasnie dołożyło się do budżetu.

Niech mi ktoś powie ze przed sezonem Klub założył więcej niż 12k na Puszczy w piątek to powiem że postradał zmysły.
Kibice TOP.
Właściciele: TOP (dokładają ile mogą, w gotówce i know-how)
Sklep: TOP
Trener 3 w 1: TOP
Drużyna: TOP (wg właścicieli i trenera - ale skoro oni są TOP to nie mogą się mylić).
Przychody od sponsorów: rosną czyli TOP.

Co w takim razie jest nie tak?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując