Karherop napisał(a):

Te 17k w piątek z Puszczą wlasnie dołożyło się do budżetu.
Niech mi ktoś powie ze przed sezonem Klub założył więcej niż 12k na Puszczy w piątek to powiem że postradał zmysły.
|
Kibice TOP.
Właściciele: TOP (dokładają ile mogą, w gotówce i know-how)
Sklep: TOP
Trener 3 w 1: TOP
Drużyna: TOP (wg właścicieli i trenera - ale skoro oni są TOP to nie mogą się mylić).
Przychody od sponsorów: rosną czyli TOP.
Co w takim razie jest nie tak?