Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3412
Stary 05.09.2022, 08:48
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
A wiesz, co na to właściciele: dołóż parę milionów z własnej kieszeni i dopiero nas krytykuj! Prowadziłeś kiedyś klub piłkarski? No właśnie.
Gdyby nie Trio to, by była 4 liga

Dodam jeszcze, że jak zwykle głowy właścicielskie nie dojeżdżają. Królewski, który deklarował ciszę na tt już nie wytrzymał i czyni jakieś absurdalne przytyki wobec krytykujących. Bredzi coś o 7 latach zaufania, gdzie sam jako właściciel pogonił słowackiego Guardiolę, który miał być twarzą wielkiego projektu
Ostatnio edytowane przez Jagul : 05.09.2022 o godz. 08:54.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując