sandomingo napisał(a):

|
A wiesz, co na to właściciele: dołóż parę milionów z własnej kieszeni i dopiero nas krytykuj! Prowadziłeś kiedyś klub piłkarski? No właśnie.
|
Gdyby nie Trio to, by była 4 liga
Dodam jeszcze, że jak zwykle głowy właścicielskie nie dojeżdżają. Królewski, który deklarował ciszę na tt już nie wytrzymał i czyni jakieś absurdalne przytyki wobec krytykujących. Bredzi coś o 7 latach zaufania, gdzie sam jako właściciel pogonił słowackiego Guardiolę, który miał być twarzą wielkiego projektu
