Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3410
Stary 05.09.2022, 08:36
Jak powszechnie wiadomo porażki Wisły zawsze są pechowe/przekręcone, a zwycięstwa zasłużone.

Patrząc na postawę władz pod koniec okienka wszyscy chyba wpadli w euforię, bo wygraliśmy kilka spotkań i miejsce w tabeli było odpowiednie. Oczywiście jak zwykle zamiast podjąć działania, które ugruntują taki stan (wzmocnienia), to postawiono na dalsze uszczuplanie kadry i ślepą wiarę w młodych (jak na ten moment bezpodstawną).

Ja rozumiem argument za sprzedażą Mehremicia, bo jeśli naprawdę zarabiał za dużo i trafiła się okazja, żeby się go pozbyć to można było to zrobić. Nie jestem w stanie natomiast pojąć jakim cudem my jak zwykle nie byliśmy przygotowani i jako alternatywę wobec szklanego Colley'a mamy w tym momencie nieprzygotowanego ogórka z Francji i młodego Skrobańskiego.
Nie wiem jak w obliczu takich działań można traktować deklaracje, że walczymy o awans poważnie. Nawet jeśli ten awans jakimś cudem zostanie wywalczony, to bardziej pomimo działań klubu, niż dzięki jego działaniom.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując