milik napisał(a):

Obejrzalem powtórke meczu w tv,najlepsze jest to że zaraz po ewidentnej ręce puszczaka powtórki pokazują to jednoznacznie zwłaszcza te zaraz po zdarzeniu i w czasie gdy pajac malec z sylwestrzakiem(sic!) myślą jak to skręcić
Zaraz potem VAR i co widac na powtórkach? zupełne inne sytuacja niz pokazane zaraz po zdarzeniu,to ogląda malec a przygotowuje rozumiem varowiec sylwestzrak?
Kto nie widział niech zobaczy zwlaszcza ci co p..lą że karnego nie było
|
Też to zauważyłem. Na powtórkach, które widział główny sędzia gówno było widać.