Książę Palownik napisał(a):

To jakich wzmocnień byś oczekiwał?
Neymar za Mlynskiego? A Eric Garcia da radę na stoperze, czy też będzie ciężko wygrać główkę z Boguskim?
Chłopie, mamy kadrę o jakiej wszystkie inne zespoły I ligi mogą tylko pomarzyć a dostajemy w trąbę od Puszczy, w której pierwsze skrzypce grał Bartosz i Boguski.
|
A jakbyś się zapytał 90% trenerów w 1 lidze czy chcą grać zespołem że średnia wieku 23 lata to by im się włos zjerzyl na samą myśl.
Zresztą, tak jak w esa się mówi że mistrzostwo się wygrywa ławka rezerwowych, tak samo można odnieść to do 1 ligi. Ławki rezerwowych u nas BRAK.
I nie, nie jest to usprawiedliwianie Brzeczka, a wręcz przeciwnie. Mógł ściągnąć więcej doświadczonych zawodników, ale wolał Niewiadomskiego czy Talara.