Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1106
Stary 04.09.2022, 17:39
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
To jakich wzmocnień byś oczekiwał?
Neymar za Mlynskiego? A Eric Garcia da radę na stoperze, czy też będzie ciężko wygrać główkę z Boguskim?

Chłopie, mamy kadrę o jakiej wszystkie inne zespoły I ligi mogą tylko pomarzyć a dostajemy w trąbę od Puszczy, w której pierwsze skrzypce grał Bartosz i Boguski.
A jakbyś się zapytał 90% trenerów w 1 lidze czy chcą grać zespołem że średnia wieku 23 lata to by im się włos zjerzyl na samą myśl.

Zresztą, tak jak w esa się mówi że mistrzostwo się wygrywa ławka rezerwowych, tak samo można odnieść to do 1 ligi. Ławki rezerwowych u nas BRAK.

I nie, nie jest to usprawiedliwianie Brzeczka, a wręcz przeciwnie. Mógł ściągnąć więcej doświadczonych zawodników, ale wolał Niewiadomskiego czy Talara.
Odpowiedz cytując