Kurz napisał(a):

|
Gra zespołowa nie istnieje ze względu na deficyty kadrowe i deficyty umiejętności, a nie problem z Brzęczkiem.
|
To jakich wzmocnień byś oczekiwał?
Neymar za Mlynskiego? A Eric Garcia da radę na stoperze, czy też będzie ciężko wygrać główkę z Boguskim?
Chłopie, mamy kadrę o jakiej wszystkie inne zespoły I ligi mogą tylko pomarzyć a dostajemy w trąbę od Puszczy, w której pierwsze skrzypce grał Bartosz i Boguski.