Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1100
Stary 04.09.2022, 08:25
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Gra zespołowa nie istnieje ze względu na deficyty kadrowe i deficyty umiejętności, a nie problem z Brzęczkiem.
To jakich wzmocnień byś oczekiwał?
Neymar za Mlynskiego? A Eric Garcia da radę na stoperze, czy też będzie ciężko wygrać główkę z Boguskim?

Chłopie, mamy kadrę o jakiej wszystkie inne zespoły I ligi mogą tylko pomarzyć a dostajemy w trąbę od Puszczy, w której pierwsze skrzypce grał Bartosz i Boguski.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując