Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.09.2022, 19:30
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Jak jest do wybronienia w świetle wytycznych o paradzie obronnej?
Wytłumacz.
Przecież to nie jest parada obronna. Gość jest na linii piłki. Nie rzuca się do blokowania.

Z tego co wiem oni takie ułożenie rąk interpretują jako naturalne
Tak to tłumaczył Marciniak przed sezonem w jednym z programów na yt.

Ja bym raczej takie gwizdał ale tutaj jest tak szerokie pole do interpretacji i to jest niestety chore.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 03.09.2022 o godz. 19:39.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując