s1mone napisał(a):

Jak jest do wybronienia w świetle wytycznych o paradzie obronnej?
Wytłumacz.
|
Przecież to nie jest parada obronna. Gość jest na linii piłki. Nie rzuca się do blokowania.
Z tego co wiem oni takie ułożenie rąk interpretują jako naturalne

Tak to tłumaczył Marciniak przed sezonem w jednym z programów na yt.
Ja bym raczej takie gwizdał ale tutaj jest tak szerokie pole do interpretacji i to jest niestety chore.