orzeu napisał(a):

|
Siedem razy wygrywamy i nie dowozimy wyniku, z czego cztery razy dostajemy w łeb. W druga strone, tak zebysmy to my odwrocili wynik, nie zdazylo sie to ani razu.
|
niedawny mecz Wisła Kraków 2-1 GKS Katowice 9 sierpnia, do przerwy 0:1
Co, oczywiście niewiele zmienia