Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90929
Stary 03.09.2022, 13:45
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Skoro potrajali krycie to gdzie było tych dwóch naszych bez krycia? To nie wina Rodado, że mamy trenera jełopa. Po podaniu do Rodado kiedy w jego stronę od razu leciało dwóch czy trzech z puszczy, dwóch czy trzech naszych powinno wychodzić w umówione miejsce na zgranie czy prostopadłą. Ile można przytrzymać piłkę będąc przeciwko trzem obrońcom bez wsparcia?

Rodado to super chłop, ale to nie szachy i sam niewiele zmieni.

Ile było narzekania na Kuvelica, Savica, Fazlagica że słabi. A prawda jest taka że w środku w gównianej drużynie gra się najtrudniej, można albo ryzykować i robić straty jak teraz Belta, albo grać do tyłu, albo w ogóle chować się jak Plewka. To nie jest wina zawodników tylko trenera. W środku musi być komu zagrać, a żeby było musi być ruch z przodu skrzydła i atak musi wiedzieć jak się poruszać gdzie wyjść do gry. W koszykówce rysują każdą akcję, w wolnej amerykance każda drużyna ma cały zeszyt zagrywek których uczą się na pamięć, a u nas nic, żadnego planu, Brzęczek liczy na żywioł. Piłkarze mają na poczekaniu wymyślać, a jak nie potrafią to są słabym materiałem.

Problemy są wtedy jak piłkarze mają w dupie co mówi trener, co miało miejsce za Guli i wtedy kiedy piłkarze słuchają trenera, ale trener mówi tylko jeszcze, jeszcze .

I żadne transfery nic nie zmienią...
Dwóch naszych w tym momencie patrzyło jak Koj i spółka wdeptują Rodando w ziemię.Jestem tego samego zdania co ty.Nic nam z napastnika choćby nie wiadomo jakim był kozakiem jeśli nie będziemy umieli wykorzystać jego możliwości.
Odpowiedz cytując