Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90926
Stary 03.09.2022, 12:11
Nie wiem co wszyscy widza w tym Jarochu, zresztą ostatnie 2 spotkania już grał dużo gorzej.. facet grał w spadkowiczu 1 ligii, i tam jest jego miejsce.. typowy wyrobnik bez wielkiego talentu.. uważam, że w naszej sytuacji jest to dobry transfer, ale na zmiennika
ani z przodu ani z tylu nie jest dobry
Odpowiedz cytując