Elendil napisał(a):

Messiego? 35-latka? Żeby się połamał w tym wieku jak Pereira czy Kuba? Mbappe to dla nas takie minimum przyzwoitości.. 
Serio, ile razy można w kółko powtarzać, że problemem nie są gracze, tylko gra zespołowa. Puszcza ma lepszych graczy? Tychy? Głogów, jego mać? Nawet nie żartujcie...
|
Zdziwisz się ale tak - kilka zespołów ma porównywalny do nas albo lepszy skład, nawet jeśli mamy w składzie ze trzech piłkarzy ponad ligę (z czego jeden pauzuje za czerwone kartki).
Żeby daleko nie szukać - moim zdaniem ten murzyn z Puszczy wciąga wszystkich naszych skrzydłowych nosem, może poza Pareirą, ale tu trudno oceniać. Robił im grę przez cały mecz.
Duda, Wachowiak, Szywacz etc. - to są Twoim zdaniem takie asy? Moim zdaniem nie do końca.
Biegański to najlepszy bramkarz pierwszej ligi? Też nie sądzę, może środek stawki, może trochę wyżej.
Rodado, Fernandez, Łasicki, Jaroch, Basha - to są piłkarze którzy faktycznie dają jakość. Może dojdzie Pereira, ma możliwości. Reszta to średnia ligi albo poniżej, a tak napompowanego ponad umiejętności piłkarza jak Duda to chyba nie ma w całej pierwszej lidze...