Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90923
Stary 03.09.2022, 11:41
MaLk napisał(a):Wyświetl post
No to ewidentnie wina napastnika, że nie potrafi sobie poradzić będąc potrajanym, bez pomocy reszty zespołu. Słaby transfer. Może następnym razem uda się sprowadzić Messiego.
Messiego? 35-latka? Żeby się połamał w tym wieku jak Pereira czy Kuba? Mbappe to dla nas takie minimum przyzwoitości..

Serio, ile razy można w kółko powtarzać, że problemem nie są gracze, tylko gra zespołowa. Puszcza ma lepszych graczy? Tychy? Głogów, jego mać? Nawet nie żartujcie...
Odpowiedz cytując