Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 03.09.2022, 09:26
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Natomiast bardzo mnie zastanawiają dotychczas zdawkowe oceny postawy naszego bramkarza. Facet od jakiegoś czasu zamiast bronić to biega po linii, przy wszystkich karnych jakie u nas bronił rzuca się w przeciwny róg niż piłka, drugą bramkę strzelają nam z 1 metra z głowy, a on biega.
Żeby on się choć przy tych karnych rzucał. A on po prostu w zasadzie siada na dupie na środku, zazwyczaj jeszcze przed strzałem. Tak było przy 3 ostatnich uderzeniach.
W skrócie na polsacie komentator mówił, że koleś z Puszczy uderzył identycznie jak poprzednio, bodajże z Podbeskidziem. Czy nasz maestro w bramce w ogóle o tym wiedział?
Przy drugiej bramce też nie wiem na co on czekał, przy przebitce głową w stronę środka spokojnie mógł wyjść do piłki.

W wywiadach i Żyro i Łasicki i Jaroch mówią, że cały tydzień się przygotowywali na stałe fragmenty i wiedzieli co gra Puszcza. No qrwa to jak można było stracić w ten sposób 3 bramki?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując