Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
czy juz wystarczy żebys przejrzał na oczy i przyznał ze taka 9tka jeszcze w Wiśle nie grała conajmniej od 2010 ?
|
Przecież resztę meczu nawet piłki nie był w stanie przytrzymać bo go gasili jak peta podwajając a nawet potrajając krycie.Oczywiście winą trenera jest że oparł taktykę na graniu na Rodando i nie był w stanie zareagować kiedy Puszcza to przeczytała ale jednak poza bramką to reszta meczu była słaba w jego wykonaniu