bódyń napisał(a):

|
Wywalilismy Fazlagica, Kuvelica a przyszedl Balta. Mistrzowie transferow.
|
uważaj bo zaraz przyjdzie wolfy i ci wytłumaczy jakiego nosa do dobrych transferów ma Brzęczek....
Dlaczego taka Puszcza potrafi ściągnąć ciekawych zawodników jak Koj (Górnik Z/Korona) jak Thiakane (Korona) i nie piszcie że drodzy bo g** prawda, u nas po prostu topi się pieniądze gdzie indziej...
Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić. Nowy prezes musi dofinansować wzmocnienia do drużyny (nie TS Wisłę bo tam przejedzą wszystko).