Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90912
Stary 03.09.2022, 06:36
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Innymi słowy - potrzeba nam 5 graczy. Może za pół roku...

Też nie rozumiem oddawania Mehremica, ale z drugiej strony Skrobański wygląda solidnie póki co. Wróci Fernandez, Pereira oraz być może Brzęczek zdejmie w końcu bana Hugiemu to jakościowo - indywidualnie - będzie w porządku. Pytanie, jak to będzie wyglądało drużynowo, pod wodzą Wuja.
Tu mogłoby być nawet 50 kopaczy na kontraktach z których nie dałoby się zrobić przyzwoitej 11 bo jak zwykle ściągnęlibyśmy większość starych, kulawych, kogoś by nie chciał trener, ktoś by łapał notorycznie kartki, byłoby ileś talentów z amiki€ž€
Bez sensu to wszystko z wujkiem i resztą fachmanów.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 03.09.2022 o godz. 06:39.
Odpowiedz cytując