Elendil napisał(a):

Innymi słowy - potrzeba nam 5 graczy. Może za pół roku...
Też nie rozumiem oddawania Mehremica, ale z drugiej strony Skrobański wygląda solidnie póki co. Wróci Fernandez, Pereira oraz być może Brzęczek zdejmie w końcu bana Hugiemu to jakościowo - indywidualnie - będzie w porządku. Pytanie, jak to będzie wyglądało drużynowo, pod wodzą Wuja.
|
Tu mogłoby być nawet 50 kopaczy na kontraktach z których nie dałoby się zrobić przyzwoitej 11 bo jak zwykle ściągnęlibyśmy większość starych, kulawych, kogoś by nie chciał trener, ktoś by łapał notorycznie kartki, byłoby ileś talentów z amiki
Bez sensu to wszystko z wujkiem i resztą fachmanów.