Kurz napisał(a):

|
Nie chciałem tu Brzęczka, nie chcę nadal, ale... bądźmy poważni. Nasza drużyna to mieszanina szrotowatej młodzieży, bywalców salonów odnowy, wypalonych weteranów i słabych najemników (może z 2 czy 3 wyjątkami), wyselekcjonowanych przez speców od transferów z naszego klubu. Nikt ich nie wytrenuje, nikt nic z nich nie wyciśnie, nikt nie sprawi, że wygrają w cuglach tę ligę. Na waszym miejscu nie spodziewałbym się metamorfozy. Tak będzie wyglądał cały sezon. Jako że nie mam pojęcia o 1 lidze, nie wiem na ile to wystarczy. Przeczucie mówi mi jednak, że w tym składzie personalnym z jakimkolwiek trenerem, nie wrócimy do ekstraklasy.
|
A to niby Puszcza (albo jakikolwiek inny zespół w 1 lidze) ma lepszy skład? Ta "szrotowata" młodzież powiozła dopiero co młodzież Legii piątką. Nie jest problem w indywidualnościach (błędy się każdemu zdarzą), ale w grze zespołowej, która niemalże nie istnieje...