|
Nie chciałem tu Brzęczka, nie chcę nadal, ale... bądźmy poważni. Nasza drużyna to mieszanina szrotowatej młodzieży, bywalców salonów odnowy, wypalonych weteranów i słabych najemników (może z 2 czy 3 wyjątkami), wyselekcjonowanych przez speców od transferów z naszego klubu. Nikt ich nie wytrenuje, nikt nic z nich nie wyciśnie, nikt nie sprawi, że wygrają w cuglach tę ligę. Na waszym miejscu nie spodziewałbym się metamorfozy. Tak będzie wyglądał cały sezon. Jako że nie mam pojęcia o 1 lidze, nie wiem na ile to wystarczy. Przeczucie mówi mi jednak, że w tym składzie personalnym z jakimkolwiek trenerem, nie wrócimy do ekstraklasy.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 02.09.2022 o godz. 23:29.
|