|
Innymi słowy - potrzeba nam 5 graczy. Może za pół roku...
Też nie rozumiem oddawania Mehremica, ale z drugiej strony Skrobański wygląda solidnie póki co. Wróci Fernandez, Pereira oraz być może Brzęczek zdejmie w końcu bana Hugiemu to jakościowo - indywidualnie - będzie w porządku. Pytanie, jak to będzie wyglądało drużynowo, pod wodzą Wuja.
|