Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90910
Stary 02.09.2022, 22:38
Innymi słowy - potrzeba nam 5 graczy. Może za pół roku...

Też nie rozumiem oddawania Mehremica, ale z drugiej strony Skrobański wygląda solidnie póki co. Wróci Fernandez, Pereira oraz być może Brzęczek zdejmie w końcu bana Hugiemu to jakościowo - indywidualnie - będzie w porządku. Pytanie, jak to będzie wyglądało drużynowo, pod wodzą Wuja.
Odpowiedz cytując