|
na boisku jest 11 graczy, mają grać jak drużyna, a nie liczymy, że zakontraktujemy magika który kiwnie pięciu i strzeli z przewrotki. Rodado to dobry napastnik, ale nawet Żuraw, Franek czy Brożek sami meczów nie wygrywali - musieli mieć z kim pograć.
|