Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90904
Stary 02.09.2022, 13:26
Okienko zamknięte więc rzut oka na naszą kadrę:

Bramkarze: najlepiej obsadzona pozycja. Każdy z trójki może spokojnie grać w 1 lidze, dodatkowym atutem Mikołaja jest status młodzieżowca.

Prawa obrona: jak na realia 1 ligi solidnie obsadzona.
Lewa obrona: słabiej niż po przeciwnej stronie. Wachowiak, pomimo wahań formy, na 1 ligę jest ok natomiast mecz w Głogowie pokazał, że ze zmiennikiem jest ciężko.

Środek obrony: duet Łasicki-Colley daje jakość ale probleme zdrowie tego drugiego. Moltenis to niewiadoma, przy czym jak stoper nr 3 byłby ok. Pytanie jak często będzie musiał grać. Skrobański jako nr 4 całkiem ok.
Jeżeli na wiosnę wróci Uryga w co najmniej 80% formy z Płocka to będzie bardzo mocno.

Środek pomocy: Przy zdrowym Bashy wygląda to jak na 1 ligę co najmniej dobrze. Ale to znowu słaba strona tego planu, bo bez Bashy zaczyna doskwierać brak doświadczenia na tej pozycji. Samymi młodymi nie da się pociągnąć sezonu.

Skrzydła: Wobec katastrofalnej dyspozycji Starzyńskiego i słabego Cisse pozostaje de facto Młyński i Żyro.
Perreira póki co bez oceny, nie wiadomo na ile zdrowie pozwoli mu grać. Hugi to niewiadoma pod każdym względem.
Młyński jakby się rozkręcał ale Żyro lepiej wyglądał w ataku.
Tutaj jak dla mnie trochę brakuje jakości a kasę wydajemy sporą, bo Hugi, Pereira, Żyro i Młyński to zawodnicy kosztowni.

Ofensywa (napastnicy +10): Rodado póki co wygląda na napastnika, który umie zdobywać bramki. Fernandez też ma dużą jakość ale nie ma głowy.

Generalnie na papierze wyjściowy skład mamy naprawę mocny - choć nie bez słabych punktów- ale problemem jak zawsze będą kontuzje. Jeżeli uda się ich uniknąć to top 2 wydaje się być realne. Przy nagromadzeniu może być jednak bardzo różnie.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując