|
Dawał radę ale nie był gwiazdą. W 1 lidze był nią niepodważalnie. W Lechu był stosowany w rotacji składu, nikt od niego nie zaczynał ustalania wyjściowej jedenastki.
Analogicznie Chuca nie był w 1 lidze gwiazdą tylko bardzo dobrym piłkarzem, a w ekstraklasie znowu przepadł.
To świadczy o różnicy poziomów pomiędzy 1 ligą a ESA.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 01.09.2022 o godz. 18:52.
|