wolfy napisał(a):

Paradoksalnie brak gry w PP wyszedł nam na dobre, ale nadal nie rozumiem...
Przecież kartki z ligi nie wliczały się do absencji pucharowych i vice versa, żeby uniknąć "czyszczenia" konta przed meczami pucharowymi. Coś się zmieniło?
|
Skoro klub dostał pismo, że nie może grać w pucharze to jasne jest, że mu ten mecz zaliczyli. Kara była i nie da się już nic z tym zrobić.