Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 01.09.2022, 10:42
W piątek losowanie i trzeba liczyć że trafimy na kogoś z naszej ligi lub niższej żeby nie babrać się w rywalizację z Ekstraklasą. Może się to wydać śmieszne, ale na skutek braku dofinansowania PP przez ciemnogród pzpn. To jeśli weźmiemy pod uwagę że w tej rundzie kluby, które odpadły otrzymały zawrotne 15 tysięcy złotych to wypada chociaż powalczyć o coś więcej zwłaszcza, że w kolejnej rundzie to już 45, a później 90 tysięcy. Oczywiście sumy nie są zawrotne, ale przy odrobinie szczęścia można zarobić na chociażby gaz żeby nie trzeba płakać w mediach jak to drogo gaz nas w klubie wychodzi do opłat
Odpowiedz cytując