Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
Od: 01.2015
Offline
#
90898
01.09.2022, 09:27
Z ciekawostek to w Fmie 2018 Balanyuk w Wiśle był kotem, piłkarz kompletny, wysokie staty, potencjał a w rzeczywistości jeden z większych ogółów jakich mieliśmy, porównywanie kogoś do FMa mnie zawsze śmieszy
Qadou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qadou
Znajdź inne posty napisane przez Qadou