|
Gdyby go wzięli bez testów to miałbym obawy, ale skoro oglądali go przez tydzień to musiał pokazać jakiekolwiek cechy, które powodują, że się nadaje do gry.
*z ciekawostek w fm22 jak sobie go sprawdziłem to ma najwyższy potencjał po Blaszyczkowskim, Dudzie i Rodado z obecnych graczy Wisły.
|