Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90894
Stary 31.08.2022, 21:02
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Rodado 3 gole w 2 meczach , nie piszcie juz tu o chucach , krivelaro etc
Tylko, że graliśmy z 1 i 3 ligowym zespołem. Ostatnio z niższą ligą nawet Piotrek Starzyński dwa razy ukuł.

Jak dla mnie Rodado ma potencjał, ale na tą chwilę to mógłby za wymienionymi przez Ciebie piłkarzami najwyżej torbę nosić. Niech to powtórzy w ESA, bo wielu było takich panów piłkarzy co w 1 lidze dawali radę, a w ESA przepadali.

Nie twierdzę, że Rodado przepadnie, możliwe, że trafiła nam się perełka do oszlifowania, ale przestrzegam przed napalaniem się.

Chuca w Miedzi Legnica w 1 lidze był 10tką z prawdziwego zdarzenia, a teraz w ESA znowu kopie się po czole.

Ramirez rozstawiał 1 ligowców po kątach jak chciał (i to przez cały sezon, nie w jednym-dwóch spotkaniach), każdy wróżył mu wielką karierę, a w Lechu grywał w kratkę, często był rezerwowym.

W 1 lidze królem strzelców niedawno był Gergel. Nie ma czym się podpalać.

Poza tym CzerpiącyPiachu - nie zapomniałeś o czymś? PODPOWIEM : DUŻY LAS
Ostatnio edytowane przez s1mone : 31.08.2022 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując