wiesniak842 napisał(a):

Wbrew pozorom na papierze zle nie wyglada
Gral w Ligue 2, nawet zbieral pozytywne oceny, pozniej kontuzja, do trzeciej ligi na ogranie poszedl, ale to i tak wyzszy poziom niz nasza 1 liga
Wydaje sie byc logicznym ruchem po odejsciu Mehremicia. Wyjdzie w praniu.
|
Na papierze to on wygląda bardzo dobrze jak na pierwszą ligę. Umówmy się że żeby tu trafić coś musiało pójść nie tak w Twojej karierze.
Tyle że CV to nie wszystko. Zobaczymy pewnie niedługo, bo Colley chyba długo nie pogra z tymi problemami mięśniowymi.