Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90893
Stary 31.08.2022, 20:49
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Wbrew pozorom na papierze zle nie wyglada
Gral w Ligue 2, nawet zbieral pozytywne oceny, pozniej kontuzja, do trzeciej ligi na ogranie poszedl, ale to i tak wyzszy poziom niz nasza 1 liga
Wydaje sie byc logicznym ruchem po odejsciu Mehremicia. Wyjdzie w praniu.
Na papierze to on wygląda bardzo dobrze jak na pierwszą ligę. Umówmy się że żeby tu trafić coś musiało pójść nie tak w Twojej karierze.
Tyle że CV to nie wszystko. Zobaczymy pewnie niedługo, bo Colley chyba długo nie pogra z tymi problemami mięśniowymi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.08.2022 o godz. 20:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując