wolfy napisał(a):

|
Raczej nie było innego wyjścia skoro sprzedaliśmy Mehremicia. Oby nie okazał się parodystą jak kilku poprzedników.
|
Wbrew pozorom na papierze zle nie wyglada
Gral w Ligue 2, nawet zbieral pozytywne oceny, pozniej kontuzja, do trzeciej ligi na ogranie poszedl, ale to i tak wyzszy poziom niz nasza 1 liga

Wydaje sie byc logicznym ruchem po odejsciu Mehremicia. Wyjdzie w praniu.