Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90890
Stary 31.08.2022, 16:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Raczej nie było innego wyjścia skoro sprzedaliśmy Mehremicia. Oby nie okazał się parodystą jak kilku poprzedników.
Wbrew pozorom na papierze zle nie wyglada
Gral w Ligue 2, nawet zbieral pozytywne oceny, pozniej kontuzja, do trzeciej ligi na ogranie poszedl, ale to i tak wyzszy poziom niz nasza 1 liga
Wydaje sie byc logicznym ruchem po odejsciu Mehremicia. Wyjdzie w praniu.
Odpowiedz cytując