Karherop napisał(a):

Również licze na rezerwowy skład, napinka na PP w tym roku nam już kompletnie nie służy.
Z chęcią zobaczyłbym skład:
Broda- Gruszkowski, Łasicki, Skrobanski, Niewiadomski- Starzyński, Basha, Szywacz, Fernandez, Cisse - Bartoń
Do zmiany: Chmiel, Talar, Szot
Jakikolwiek nie byłby wynik, oby bez dogrywki
|
Wachowiak nie grał ostatnio więc lepiej aby to on wyszedł w pierwszym składzie
Jakby ten Borys z Francji został zgłoszony to fajnie aby zagrał
Fernandez zagrać.nie może. Brawo PZPN
Cisse kontuzja mięśniowa
Występ Bashy jest bez sensu. Jego zdrowiem należy gospodarować oszczędnie. Lepiej niech zagra Plewka bo on ma zdrowie do biegania a doświadczenie w jego przypadku jest towarem deficytowem
Rodado musi łapać kolejne minuty
Ja bym tak wyszedł:
Broda- Gruszkowski, Łasicki, Borys, Wachowiak- Żyro, Plewka, Talar, Duda, Starzyński - Rodado
Do zmiany: Szywacz, Szot, Skrobanski, Bartoń, Chmiel
Awans nie jest nam szczególnie potrzebny a zawodników trzeba zgrywać. Nie byłbym zaskoczony gdybyśmy w którymś meczu wyszli taką właśnie linią.obrony. Duda ostatnio sobie nie pograł. Zastanawiałbym się jeszcze nad Baltom i Gruszkowskim na skrzydle zamiast Żyry ale wolałbym wykorzystać ten mecz na zgrywanie Gruszki z Żyro oraz przygotowywaniem "byczka" na grę na swojej nominalnej pozycji