Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 29.08.2022, 22:45
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Również licze na rezerwowy skład, napinka na PP w tym roku nam już kompletnie nie służy.

Z chęcią zobaczyłbym skład:

Broda- Gruszkowski, Łasicki, Skrobanski, Niewiadomski- Starzyński, Basha, Szywacz, Fernandez, Cisse - Bartoń

Do zmiany: Chmiel, Talar, Szot

Jakikolwiek nie byłby wynik, oby bez dogrywki
Wachowiak nie grał ostatnio więc lepiej aby to on wyszedł w pierwszym składzie
Jakby ten Borys z Francji został zgłoszony to fajnie aby zagrał
Fernandez zagrać.nie może. Brawo PZPN
Cisse kontuzja mięśniowa
Występ Bashy jest bez sensu. Jego zdrowiem należy gospodarować oszczędnie. Lepiej niech zagra Plewka bo on ma zdrowie do biegania a doświadczenie w jego przypadku jest towarem deficytowem
Rodado musi łapać kolejne minuty

Ja bym tak wyszedł:
Broda- Gruszkowski, Łasicki, Borys, Wachowiak- Żyro, Plewka, Talar, Duda, Starzyński - Rodado

Do zmiany: Szywacz, Szot, Skrobanski, Bartoń, Chmiel

Awans nie jest nam szczególnie potrzebny a zawodników trzeba zgrywać. Nie byłbym zaskoczony gdybyśmy w którymś meczu wyszli taką właśnie linią.obrony. Duda ostatnio sobie nie pograł. Zastanawiałbym się jeszcze nad Baltom i Gruszkowskim na skrzydle zamiast Żyry ale wolałbym wykorzystać ten mecz na zgrywanie Gruszki z Żyro oraz przygotowywaniem "byczka" na grę na swojej nominalnej pozycji
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując