Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1059
Stary 29.08.2022, 12:35
Ciężko coś komentować nie znając liczb (np kontaktu Mehremicia), ale pozbywanie się jednego z 3 stoperów w klubie brzmi jak stąpanie po ciękiej linie. Tym bardziej mając 3 dni do końca okienka.

@wolfy z jednej strony Brzęczek gra tymi o ma, a z drugiej sam póki co wolał wydać kasę na kontrakt dla Talara, Niewiadomskiego czy trzeciego bramkarza z Garbarnii. Utrzymywanie w kadrze np Szota też jest dosc kiepskim pomysłem. Nikt z nich nie gra za darmo.

Wolałbym nawet zatrudnienia zadaniowcow, gości na 1 sezon z doświadczeniem w 1 czy nawet 2 lidze, niż inwestować tylko w młodzież której i tak mamy dużo w klubie.
Odpowiedz cytując