Karherop napisał(a):

@Hermond
Dzisiaj Brzęczek stawia na młodych i chce awansować do esa (czyli w domyśle bardzo dobrze punktować) - tu chyba nikt nie zaprzeczy.
Tymczasem wiemy jak to się skończyło rok temu, by Gula miał postawione cele: grać młodymi oraz zacząć grać widowiskowo. O punktowaniu mówiono, że to z czasem przyjdzie i nie rozliczamy trenera przez X kolejek. Proces bla bla bla
Takich czy innych celów nie można zrealizować w jednym sezonie. Już nawet w Lechu się tego nauczyli (choć tam są nieudolności w innych aspektach).
Jak kibice narzekają na pragmatyzm u trenera, to ja osobiście oczekuje go jeszcze więcej. Awansu nie wywalczymy nie mając ławki rezerwowych
|
Nie ma pieniędzy. Sprzedali mu Mehremicia bo po co stoper na ławkę? Wystarczy Colley który co mecz trzyma się za mięsień.
Nie, nie mamy ławki. Ba - klub aktywnie zmniejszył pole manewru dla oszczędności. Resztę dopisz sobie sam.
@MaLk - zgadzam się. Są mądre oszczędności i bardzo głupie. Sprzedanie Mehremicia należy do tych drugich. Płacimy za poronione pomysły trio i projekt Pasieczny/Gula.
Brzęczek od początku mówił że chce żeby Adi został, że bardzo na niego liczy...
Na pytanie co Brzęczek widzi w Szocie czy Szywaczu odpowiedź brzmi - pewnie nic. Ktoś musi grać...