Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1058
Stary 29.08.2022, 11:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@Hermond

Dzisiaj Brzęczek stawia na młodych i chce awansować do esa (czyli w domyśle bardzo dobrze punktować) - tu chyba nikt nie zaprzeczy.

Tymczasem wiemy jak to się skończyło rok temu, by Gula miał postawione cele: grać młodymi oraz zacząć grać widowiskowo. O punktowaniu mówiono, że to z czasem przyjdzie i nie rozliczamy trenera przez X kolejek. Proces bla bla bla

Takich czy innych celów nie można zrealizować w jednym sezonie. Już nawet w Lechu się tego nauczyli (choć tam są nieudolności w innych aspektach).

Jak kibice narzekają na pragmatyzm u trenera, to ja osobiście oczekuje go jeszcze więcej. Awansu nie wywalczymy nie mając ławki rezerwowych
Nie ma pieniędzy. Sprzedali mu Mehremicia bo po co stoper na ławkę? Wystarczy Colley który co mecz trzyma się za mięsień.
Nie, nie mamy ławki. Ba - klub aktywnie zmniejszył pole manewru dla oszczędności. Resztę dopisz sobie sam.

@MaLk
- zgadzam się. Są mądre oszczędności i bardzo głupie. Sprzedanie Mehremicia należy do tych drugich. Płacimy za poronione pomysły trio i projekt Pasieczny/Gula.

Brzęczek od początku mówił że chce żeby Adi został, że bardzo na niego liczy...

Na pytanie co Brzęczek widzi w Szocie czy Szywaczu odpowiedź brzmi - pewnie nic. Ktoś musi grać...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.08.2022 o godz. 11:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując