|
Ja nie kupuję tych tekstów o słabości tej ligi.
Pokażcie mi kiedy ostatnio spadkowicz awansował w 1 sezonie.
Podpowiem - ostatnio się to nie zdarzało.
Wyniki punktowo notujemy bardzo dobre, ja jestem nimi zaskoczony. Mniej jestem zaskoczony grą, bo właśnie takiej młodej niestałej drużyny się spodziewałem. Jak Brzęczek utrzyma 2pts w meczu to czapki z głów i szacun. Ja obstawiam, że to będzie niezwykle trudne.
Czas pokaże.
Ta liga jest nieprzewidywalna jak pet spuszczony w kiblu. Tu się może wszystko odjaniepawlić.
|