|
W kontekście Brzęczka i meczu z Chrobrym trzeba skupić się na tym jakie decyzje podejmował nasz trener. Można przegrać, zdarzy się to nam jeszcze nie jeden raz. Pytanie tylko czy Brzęczek zrobił wszystko by tego uniknąć?
Przez pierwsze kilkanaście minut było bardzo dobrze. Było widać, że Rodado i Fernandez umiejętnościami przerastają piłkarzy Chrobrego o dwie klasy. Czerwo dla Fernandeza sytuację skomplikowało, ale i tak w 1 połowie nie wyglądało to źle. Pytanie co takiego powiedział im w szatni Wujek, że na 2 połowę nasi wyszli kompletnie obsrani. Jakby rywalem nie był Chrobry a Barcelona. Do tego kuriozalne zmiany na czele ze ściągnięciem mającego siły Żyry gdy wiadomo było, że się przyda z przodu jak zejdzie Rodado. I na koniec to zabranianie Dudzie prób wyższego pressingu. To są konkretne pytania na które dobrze byłoby poznać odpowiedź. I dobrze byłoby, aby także ktoś z zarządu się na tym pochylił. Bo przegrać mecz można. Ale to takie decyzje pokazują czy z tym trenerem mamy jakieś perspektywy czy nie. Po tym meczu ja mam niestety wątpliwości.
|