|
Właśnie, jak na razie to nie widać powtarzalności, jakichkolwiek schematów. Do tej pory wygląda to po prostu marnie. Może się to zmieni, ale już jakieś zalążki powinny być widoczne. Brzęczek nie jest tu od wczoraj.
Transfery wyglądają całkiem nieźle, zdobycz punktowa również nienajgorsza, ale sama gra... Tu musi być w krótkim czasie poprawa i to znaczna.
Ps. powiedzcie mi jeszcze - czy tylko ja zastanawiam się, co w kadrze zespołu robi Szot?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 28.08.2022 o godz. 16:35.
|