Hermond napisał(a):

Dowodziłem tylko, że zdanie Jagula z logicznego punktu widzenia jest nieprawdziwe (a jakoby miało obalać moje twierdzenie)
.
|
Nie obalam twojego stwierdzenia tylko argumenty, które przedstawiasz

A co do stwierdzenia to jak zwykle: były sezony gdzie spadkowicze byli lepsi od awansujących i były sezony gdzie było na odwrót.
Gdyby dół Esy był słabszy od czołówki 1 Ligi to co roku spadałyby drużyny ktore nie awansowały w poprzednim. Oraz,
drużyny spadające po roku nie wracałyby do Esy. Tak wszak nie jest.
