Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.08.2022, 15:27
Hermond napisał(a):Wyświetl post
Dowodziłem tylko, że zdanie Jagula z logicznego punktu widzenia jest nieprawdziwe (a jakoby miało obalać moje twierdzenie)
.
Nie obalam twojego stwierdzenia tylko argumenty, które przedstawiasz
A co do stwierdzenia to jak zwykle: były sezony gdzie spadkowicze byli lepsi od awansujących i były sezony gdzie było na odwrót.

Gdyby dół Esy był słabszy od czołówki 1 Ligi to co roku spadałyby drużyny ktore nie awansowały w poprzednim. Oraz,
drużyny spadające po roku nie wracałyby do Esy. Tak wszak nie jest.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 28.08.2022 o godz. 15:46.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując