ciacho napisał(a):

|
Gość pewnie nie zagra teraz w 4/5 meczach, za chwilę połowa sezonu i się okaże, że tak realnie Fernandez wygrał nam jeden mecz przez pół sezonu ( a wcześniej walnie przyczynił się swoim idiotycznym zachowaniem do spadku w zeszłym sezonie). Druga część sezonu to już z górki i za chwilę gościa tu nie będzie. A tu obrona Fernandeza na forum jakby to jakaś nasza legenda była. Tylko patrzeć jak po sezonie zapała miłością do Legii.
|
Minimum to 3 mecze za takie zachowaniem. Jeśli ktoś wezmie pod uwagę że to było działanie w afekcie. Bardziej więc 3-4.
I pomyśleć, że jakby przyaktorzyl i zamiast oddać zaczął się zwijać z bólu .... Resztę scenariusza możecie sobie dopisać.
Teraz PP i nawet jak Brzęczek go ukarze to powinien wyjść na Legię, bo później nie będzie z niego pożytku przez kilka kolejek.
Wróci najpewniej do gry w połowie października