Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1019
Stary 28.08.2022, 13:38
@Hermond

Twoj wpis powinien być początkiem nowego wątku.

Jeśli w ostatnich 20 latach rok po spadku ponownie awansowało do esa około 5 zespołów (mogę się mylić ale coś koło tego). To czy awans w 1 sezonie po spadku będzie sukcesem?

Odpowiedź brzmi: tak.

Oczywiście nie dla osób dla których dalej jesteśmy wielką Wisła i na myśl o samej nazwie rywale powinni nam oddawać punkty.

Dlaczego to będzie sukces? Każda drużyna po spadku mierzy się z problemami:
- reorganizacja budżetu dostosowana do realiów 1 ligi
- masowe odejścia zawodnikow
- zmiany trenerskie
- rywale którzy się spinają na spadkowiczów lub wielkie marki
- presją kibiców/wewnątrz klubu na szybki awans
- konieczność budowania drużyny na nowo w kontrze z zespołami które realizują plan długofalowy
-nieznajomosc ligi, realiów,

Brzsczek na dziś realizuje plan, jest na 1 miejscu z przyzwoita średnia punktowa (idąc na awans) co nie znaczy że wszystko wygląda dobrze, bo nie wygląda.

Szczególnie przekonanie że tak młody skład ogarnie sam awans.
Odpowiedz cytując