Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1016
Stary 28.08.2022, 12:45
Nie wiem skad wniosek, ze lepsza jest druzyna awansujaca od spadajacej. Lepszy sklad mamy od przeciwnikow w 1 lidze. Po ewentualnym awansie tym skladem co teraz to sie s.......imy znowu raz, dwa.
Odpowiedz cytując