Kto powiedzial, ze nie ma takiej mozliwosci i nie wygra LKS albo Nieciecza ?

Cygany sklad za slaby maja. Nasza jedyna szansa na awans jest wlasnie nasz sklad, a bardziej liczenie na to, ze nikt na dluzej sie nie polamie, ale na pewno nie parodysta na lawce

Ba, ja nawet sadze, ze jest duza szansa na to, ze i z Brzeczkiem awansujemy, ale zapala mi sie automatycznie w glowie czerwona lampka, bo tak samo w tamtym sezonie sadzilem, ze z Brzeczkiem sie utrzymamy.