Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1013
Stary 28.08.2022, 12:02
Kto powiedzial, ze nie ma takiej mozliwosci i nie wygra LKS albo Nieciecza ? Cygany sklad za slaby maja. Nasza jedyna szansa na awans jest wlasnie nasz sklad, a bardziej liczenie na to, ze nikt na dluzej sie nie polamie, ale na pewno nie parodysta na lawce
Ba, ja nawet sadze, ze jest duza szansa na to, ze i z Brzeczkiem awansujemy, ale zapala mi sie automatycznie w glowie czerwona lampka, bo tak samo w tamtym sezonie sadzilem, ze z Brzeczkiem sie utrzymamy.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 28.08.2022 o godz. 12:04.
Odpowiedz cytując