Bo Stal Mielec była gorsza i Warta i Lubin też były gorsze, ale polecieliśmy my mimo że byliśmy lepsi. Dlaczego? Bo na ławce i w zarządzie mieliśmy odklejonych od rzeczywistości, którym się wydawało, że wygrywanie przyjdzie samo. 1/14 Brzęczka dlatego spadliśmy. Ale Jurek to fachowiec przecież
Bredzić o etapie budowy od zera to mogą debile, w każdym klubie po rundzie kilku odchodzi kilku przychodzi i nikt się "etapem budowy" nie zasłania. Połowa składu jest z nami od roku, od pól roku Brzęczek podobno ich trenuje codziennie, podobno bo widocznych efektów nie ma. Pierwsze miejsce w tabeli wynika jedynie z dramatycznego poziomu ligi, co jest kolejnym dowodem na odklejenie Brzęczka od rzeczywistości. Dla niego 1 liga jest trudna
Dlatego wszyscy którzy nie dostrzegają nieudolności Jerzego rzeczywiście muszą być upośledzeni
