|
chetnie w obronie piłkarzy , przytaczacie argument , ze nie mamy kasy , przebieramy w pilkarzach z defektem że inaczej by grali w la liga , a nie w eklapie (czy teraz w fortunie)
najczesciej dotyczy to pilkarzy szklanych , jak basza itp
najwidoczniej defektem Luisa jest mental
mimo wszystko ja wole gościa który :
- jakością przerasta lige
- "umiera za wisle"
- nie jest szklany
- czasem go nerw wezmie ( z zaangazowania! )
od bezjajecznej ....y która przyjezdza do nas do sanatoriumu ordynatora z familii kawulo-biedrzyckich na L4 , ku uciesze zreszta forumowiczów no bo wiadomo ,jakby nie byl kontuzjogenny , to by grał w Barcelonie xD
|