Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27935
Stary 28.08.2022, 10:00
chetnie w obronie piłkarzy , przytaczacie argument , ze nie mamy kasy , przebieramy w pilkarzach z defektem że inaczej by grali w la liga , a nie w eklapie (czy teraz w fortunie)


najczesciej dotyczy to pilkarzy szklanych , jak basza itp

najwidoczniej defektem Luisa jest mental

mimo wszystko ja wole gościa który :

- jakością przerasta lige
- "umiera za wisle"
- nie jest szklany
- czasem go nerw wezmie ( z zaangazowania! )

od bezjajecznej ....y która przyjezdza do nas do sanatoriumu ordynatora z familii kawulo-biedrzyckich na L4 , ku uciesze zreszta forumowiczów no bo wiadomo ,jakby nie byl kontuzjogenny , to by grał w Barcelonie xD
Odpowiedz cytując