Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27933
Stary 28.08.2022, 09:46
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
odpieprzcie sie od fernandeza
oczywiście bezsensownym jest nawoływanie do rozwiązania kontraktu.
Ale nie ma co faceta głaskać po jajach. To nie liga podwórkowa, gdzie za takie podeptanie to i plaskacza mozna sprzedac.
ktos temu raptusowi MUSI wytłumaczyć , ze jesli ma byc zawodowcem, to nie maracji bytu. tylko krótka lekcja aktorstwa, trochę bolesnego krzayku, małe tarzanko, a z ławki wsparcie domaganiem się VAR-u.
Na razie fernnandez pokazał, ze ma kopę siana miedzy uszami. O ile poprzedni wybryk przełknelismy, to tego zostawić tak nie mozna.
Dla świetlanej przyszłości... Naszej i Jego ...
Odpowiedz cytując