Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90879
Stary 28.08.2022, 08:41
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
No bez jaj żeby po meczu w Chrobrym Głogów w I lidze od razu takie opinie

Większą jakość ma od napastników po Bitonie w Wiśle ?

Carlitos
Turgeman
Paweł Brożek jak miał siły biegać
Ondrasek w I rundzie
nawet Genkov

Przypomnę , że Kliment też się nieźle pokazał w pierwszym meczu Niech chłop pogra trochę , bez pompowania balonika .
Carlitos - inny typ napastnika (fakt lepsza jakość, ale oceniam teraz typowe 9tki)
Turgeman - nie ta klasa co Rodado
Brozek - LOL , Rotfl
Ondrasek to juz wogle jakby Plewke porownac do LLoncha
Genkov to był przed Bitonem


ogólnie , Smudzie wystarczy popatrzec jak ktos wchodzi po schodach , ja nie jestem az takim ekspertem , ale to co pokazał w jednym meczu wystarczy
Odpowiedz cytując