Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 27.08.2022, 22:21
Szkoda tych punktów Mecz można podzielić na dwa okresy.
Do momentu czerwonej kartki graliśmy bardzo dobrze. Być może było to nasze najlepsze 20 minut w tym roku.
Rodado pokazał, że warto było na niego czekać. Nawet nasz nowy lechita który ogólnie nie ogarniał przydał się.przy bramce.
Grając w 10 posypaliśmy się całkowicie. Zwłaszcza po zmianie stron. Sędzia odwalił z karnymi ale Chrobry i bez pomocy sędziego stworzył sobie całą.masę dobrych okazji do zdobycia bramki. Pora przećwiczyć na treningach wariant gry w osłabieniu. Nie może drużyna aż tak źle wyglądać grając przeciwko takim parodystom.

W następnych meczach nie będzie Fernandeza ale za to będzie wymarzony przez trenera napastnik, Basha, Wachowiak i może nawet Pereira
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując