|
Wolę.Fernandeza który technicznie jest kozakiem niż zawodników mocno przeciętnych lub ciągle kontuzjowanych. Fernandez coś odwali raz na kilka meczy a Pereria raz na kilka meczy zagra. Na dobrych gości z poukładaną głową i końskim zdrowiem nas po prostu nie stać. No i nikt taki do tak badziewnej ligi nie przyjdzie.
|